Kontaktinformasjon administrasjonen:

Telefon 66 76 11 00 mandag - torsdag kl. 09.00 - kl. 15.00
Postadresse Kirkeveien 221, 1383 Asker  
Besøksadresse Kirkeveien 221, 1383 ASKER kontortid hverdager kl. 08.00 - kl. 16.00
Klubbhuset Tilsynsvakt  mandag - torsdag kl. 16.00 - kl. 22.00
     

Bankkonto HS: 9497.05.22950
Bankkonto Anlegg: 9497.05.13633
Org. nummer: 975 820 645
E-post: kontoret@asker-skiklubb.no
Hjemmeside: www.asker-skiklubb.no
Facebook
Twitter: @askerskiklubb



Administrasjonen:

Funksjon Navn E-post Telefon
Daglig leder Eva Sunde Scheel eva.sunde.scheel@asker-skiklubb.no 91577323
Prosjektleder Svein Granerud svein@asker-skiklubb.no 48270380
Medlems-/Web-ansvarlig Espen Jahren kontoret@asker-skiklubb.no 66761100 (man - tor 9 - 15)
Regnskap Sølvi Dahl regnskap@asker-skiklubb.no 90069274
Driftsleder Rune Singstad rune.singstad@asker-skiklubb.no 95054811
Driftsassistent/Tilsynsvakt Akbar Morady akbar@asker-skiklubb.no 45572495 (ons-fre 9-15)

 

Utleie:

Utleie Navn E-post
Utleie Føyka anlegg Rune Singstad rune.singstad@asker-skiklubb.no
Utleie Føyka møterom Espen Jahren kontoret@asker-skiklubb.no
Utleie Vestlia Espen Jahren vestlia@asker-skiklubb.no

 

Arrangementer:

Arrangement E-post
Askeladden askeladden@asker-skiklubb.no
Vester-Gyllen vestergyllen@asker-skiklubb.no


Klubbavisen:

Innhold E-post
Innlegg/bilder m.v. klubbavisa@asker-skiklubb.no

 

Styret 2017/2018:

Funksjon Navn E-post Telefon Gruppeansvar
Formann Didrik von Hafenbrädl formann@asker-skiklubb.no 906 79 892  
Nestformann Kristian Kalager kristian.kalager@capgemini.com 916 95 508  
Hovedkasserer Margaret Gjertsen maarentz@online.no 977 72 560   
Styremedlem Øyvind Gultvedt magragul@online.no  958 04 005  Bandy, Fotball
Styremedlem Petter Johansen petter.johansen@micro-matic.no 928 69 578  Alpint, Håndball, Volleyball
Styremedlem Morten Wolmer  morten.wolmer@epofil.no  920 22 020  Kajakk, Orientering, Turløp
Styremedlem Mads Lyngen
madslyngen@gmail.com  481 71 861  Hopp, Langrenn, Skiskyting
Styremedlem Ine Aune ine.aune@gmail.com 934 44 199 Friidrett, Kara
Varamedlem Helga Brun kveldspsykolog@yahoo.no 917 86 856   
Varamedlem Stian Solberg stian.solberg20@gmail.com  932 59 188   

 

Hovedstyret 2017/2018:
Hovedstyret består av Styret og gruppelederne i alle idrettsgruppene.
Alle idrettsgruppene nås med gruppenavn@asker-skiklubb.no (eks. langrenn@asker-skiklubb.no)

Møte- og talerett i Hovedstyret har:

  • Rådet v/formannen
  • Kara-gruppa v/leder
  • Vestlia v/leder
  • Asker Fotball v/formannen

Asker Skiklubbs Råd:

Leder May Christoffersen  may.christoffersen@lifi.no  907 83 748
Nestleder Per Oddvar Hagen  hagenper@online.no  934 18 070
Sekretær Unn Orstein  unn.orstein@gmail.com  950 38 670
Rådsmedlem Børre Helgesen  borre.helgesen@gmail.com  911 85 022
Rådsmedlem Inger Gjul Dale  ingergjuld@gmail.com 995 48 662 
Rådsmedlem Thomas Framnes  thomajf@hotmail.com 905 66 560 
Rådsmedlem Arne Fredbo  arfr@online.no  
Rådsmedlem Runa Kildal  conshvac@frisurf.no  
Rådsmedlem Vegard Olderheim  veg-olde@online-no  

 

Asker Skiklubbs anlegg på Føyka:
Asker Skiklubbs anlegg består av:

  • Klubbhus med kontorer, møterom og garderober.
  • Garderobebygget ved kunstgressbanen.
  • Tribrunehuset, med møterom og lager
  • 2 7-kunstgressbaner.
  • 2 sandhåndballbaner med tribune.
  • 5 sandvolleyballbaner.
  • Stadion med friidrettsanlegg
  • Kunstgressbanen (11-fotball -1400 sitteplasser)
  • 1050 meter rulleskiløype med lys
  • Helårs hoppbakker (K5/K10)
  • Treningsfelt med gress
  • Grøntarealene i Askerparken (Sprint-orienteringskart 1:4000)
  • Parkeringsarealene på Føyka.(240 plasser) (betalingsplasser)

I tillegg sorterer driften av Kajakkhuset, orienteringskartene og Vestlia under styret, men alle disse enhetene har egne driftsorganisasjoner.