Askerrunden

 

ASKERRUNDEN 2009

  NAVN KLUBB TID
  Herre racer 17km:   Tid
1 John Tobias Øvergaard ASK 1:14:55
2 Øystein Kvam Kongsberg 1:14:58
3 Sverre Petlund (1min tillegg) OKK 1:15:54
4 Håkon Langballe OKK 1:20:31
5 Eivind Sørlie OKK 1:20:34
6 Clive Jones Strand 1:22:02
7 Jonny Nilsson OKK 1:22:05
8 Fredrik Fongen OKK 1:22:59
9 Joh Einar Solhaug ASK 1:24:43
10 Tom Beck OKK 1:25:08
11 Terje Henriksen ASK 1:26:42
12 Øivind Langslet Tønsberg KK 1:29:51
13 Arve Due Lund OKK 1:31:06
  Herrer tur 9km   Tid
1 Rune Aaby ASK 0:52:29
2 Helge Sørhaug ASK 0:56:46
3 Knut Føre ASK 1:02:39
4 Sigfred Dub BBSS 1:03:16
  Herrer tur 17km:   Tid
1 Sølve Skeie OKK 1:26:45
2 Svein Sørlie Lund OKK 1:27:31
3 Mikkel Bølstad Kongsberg 1:27:32
4 Terje Arvidsen ASK 1:27:47
5 Håkon Korsvold ASK 1:29:48
6 Kjetil Landmark OKK 1:30:10
7 Terje Børsum ASK 1:32:34
8 Erlend Gjertrud Notodden 1:33:20
  Herrer tur +50år 17km:   Tid
1 Erik Borchgrevink Tønsberg 1:24:42
2 Per Omreng OKK 1:27:26
3 Ivar Røed Tønsberg 1:27:38
4 Aslak Skum Kongsberg 1:27:43
5 Dag Norum OKK 1:28:17
6 Knut Øvergaard Asker 1:29:49
7 Kjetil Lisland Bærum 1:31:07
8 Dagfinn Rostad RA 1:32:33
9 Erik A Olsen ASK 1:34:15
13 Henning Røed Ivrig 1:34:30
10 Kjell Olaissen ASK 1:38:01
11 Bjørn Lian ASK 1:42:06
12 Rolf Haavik ASK 1:49:18
  JR 17 km racer   Tid
1 Anders Nekstad ASK 1:27:04
2 Martin Wilberg Asker 1:31:33
  Ungdom 17 km Damer   Tid
1 Bettina Gram Strand 1:41:29
  Ungdom 9 km Herrer   Tid
1 Trym Langballe OKK 0:49:31
2 Erik Sverre Strand 0:50:56
3 Sondre Prestgard Strand 0:53:40
4 Atle Kjølseth ASK 0:55:13
  Herrer hav 17km:   Tid
1 Ivar Hoel ASK 1:48:35
2 Eirik Tørstad Blindleia Padleklubb 1:54:12
  Damer racer 17km:   Tid
1 Tone A Øvergaard ASK 1:22:11
2 Julie Byhring ASK 1:24:42
  Damer racer K2 17km:   Tid
1 Miriam Byhring / Elisabeth Quale ASK 1:14:54
  Damer tur 17km:   Tid
1 Helga Brun ASK 1:44:33
2 Marit Ramsli ASK 1:44:39

Resultatliste Askerrunden 2008

Lørdag 16. August kl 10.00

  St. nr NAVN    
Plass   Gutter 4 km Klubb Tid
1 155 William Hyggen Viken ASK 00:30:55
2 57 Erik Wilberg ASK 00:28:44
         
Plass   Jenter 9 km: Klubb Tid
1 13 Marte Eirin Solhaug ASK 00:54:24
         
Plass   Gutter 9 km: Klubb Tid
1 6 Christian Omreng OKK 00:57:36
         
Plass   Damer 9 km: Klubb Tid
1 56 Siri Mette Karlsen   00:55:46
2 74 Hilde Enoksen ASK 00:57:36
         
Plass   Herrer 9 km: Klubb Tid
1 41 Pål Aubert ASK 00:54:40
2 37 Oddbjørn Viken ASK 00:55:53
3 38 Knut Føre ASK 01:20:00
         
Plass   Senior Damer K2 17 km Klubb Tid
1 88 Julie Byhring / Miriam Byhring ASK 01:18:06
         
Plass   Senior Damer 17 km tur: Klubb Tid
1 172 Astri Syse ASK 01:38:10
2 30 Helga Bruun ASK 01:46:50
3 34 Marit Ramslid ASK 01:56:23
         
Plass   Senior Damer 17km Racer: Klubb Tid
1 2 Elisabeth Quale ASK 01:24:16
         
Plass   Senior Mixed K2 17 km Klubb Tid
1 14 Tone Alise Øvergaard / Thor Kristian Øvergaard ASK 01:17:10
         
Plass   Junior Herrer 17 km racer: Klubb Tid
1 4 Jo Sondre Solhaug ASK 01:16:05
2 8 Martin Wiberg ASK 01:20:40
3 1 Anders Nekstad ASK DNF
         
Plass   Senior Herrer 17 km racer: Klubb Tid
1 53 Jostein Langslet TKK 01:12:45
2 72 Anders W. Andersen OKK 01:15:20
3 10 Andrew Sheriff Strand 01:15:22
4 52 Eirik Bentzen BKK 01:15:23
5 19 Sverre Petlund OKK 01:15:27
6 11 Morten Brekke Strand 01:18:06
7 77 John Tobias Øvergaard ASK 01:18:40
8 46 Øystein Kvam Kongsberg 01:19:04
9 18 Eivind A. Sørlie OKK 01:24:06
10 85 Joh Einar Solhaug ASK 01:25:43
11 67 Øyvind Langslet Tønsberg KK 01:26:20
12 15 Tom Beck OKK 01:27:44
13 63 Terje Henriksen ASK 01:28:16
14 87 Håkon Langballe OKK 01:29:46
15 76 Nicklas Helgestrand ASK 01:30:17
         
Plass   50- 17 km tur: Klubb Tid
1 44 William Gram OKK 01:21:52
2 86 Gunnar Berg Strand 01:26:34
3 64 Johnny Nilson OKK 01:27:22
4 83 Karsten Haugstad Strand 01:27:31
5 21 Terje Arvidsen ASK 01:29:30
6 80 Knut Øvergaard ASK 01:30:30
7 58 Rune Aaby ASK 01:34:00
8 20 Terje Børsum ASK 01:36:57
         
Plass   50+ 17 km tur: Klubb Tid
1 12 Gunnar Remøe Strand 01:21:53
2 24 Dag Norum OKK 01:28:07
3 39 Per Omreng OKK 01:28:16
4 59 Arve Due Lund OKK 01:32:59
5 36 Ronald Sivertsen ASK 01:33:19
6 84 Stein Gaarde ASK 01:33:43
7 82 Kjetil Lisland BKK 01:34:09
8 73 Kjell Olaisen ASK 01:37:18
9 47 Dagfinn Rostad Raa 01:38:06
10 69 Eirik Anker Olsen ASK 01:38:28
11 23 Helge Dyre Meen   01:42:27
12 35 Bjørn Lian ASK 01:43:08
13 68 Rolf Haavik ASK 01:47:26
         
      Antall deltakere 56
 

Resultater Asker-runden 2006

   
       
  NAVN KLUBB TID
       
  Damer tur 17 km    
1 Camilla Fongen OKK 01:39:16
2 Helga Bruun ASK 01:41:17
3 Janne Rosenlind Strand 01:46:30
       
  Damer tur 9 km    
1 Ivana Kvam Kongsberg KK 01:05:30
       
  Herrer hav 17 km    
1 Rune Tverrbakk Arendal 01:25:40
2 Bjørn Lian ASK 01:43:58
3 Wiggo Kristensen OKK 01:52:17
       
  Herrer K2 tur 17 km    
1 Frode og Eirik Solheim ASK 01:26:57
       
  Herrer racer 17 km    
1 John Tobias Øvergaard ASK 01:17:22
2 Eirik Bentzen Bærum KK 01:17:24
3 Gunnar Remøe Strand KK 01:17:25
4 Fredrik Fongen OKK 01:23:06
5 Tom Beck OKK 01:25:19
6 Haakon Langballe OKK 01:31:18
       
  Herrer racer 9 km    
1 Jo Einar Solhaug ASK DNF
       
  Herrer tur 17 km    
1 Gunnar Berg Strand KK 01:25:33
2 Dag Norum Oslo 01:27:14
3 Johnny Nilson OKK 01:27:40
4 Stein Gaarde ASK 01:31:13
5 Rune Aaby ASK 01:35:33
6 Dagfinn Rostad RAA 01:36:05
7 Terje Børsum ASK 01:36:35
8 Nils Morten Minde Strand KK 01:37:05
9 Rolf Haavik ASK 01:41:11
10 Kenneth Eriksen ASK 01:43:57
11 Ferdinand Johansen OKK DNF
       
  Herrer tur 9 km    
1 Per Cristiansen ASK 00:56:21
       
  Junior herrer racer 17 km    
1 Thor Kristian Øvergaard ASK 01:24:50
       
  Ungdom herrer racer 17 km    
1 Morten Minde Strand KK 01:20:00
       
  Ungdom herrer racer 9 km    
1 Jo Sondre Solhaug ASK 00:44:05
2 Sindre Berg Strand KK 00:46:26
 

Askerrunden 2004

     
         
Plass ETTERNAVN FORNAVN KLUBB TID
         
  Piker 12 år 4 km:      
1 Bruaas Nina Strand KK 00:23:31
         
  Gutter 12 år 4 km:      
1 Byhring Didrik Asker 00:35:22
         
         
  Piker 14 år 6 km:      
1 Arvidsen Margrete Asker 00:37:32
2 Edvardsen Mellem Stine Bærum KK 00:38:38
         
         
  Gutter 14 år 6 km:      
1 Minde Morten Strand KK 00:34:23
         
         
  9 km trim damer:      
1 Kvam Ivana Kongsberg 01:16:40
         
         
  9 km trim herrer:      
1 Clive Jones Strand 00:43:28
2 Nordskar Helge Strand 00:55:23
3 Aubert Pål Asker 00:57:29
4 Minde Nils Morten Strand 00:58:03
5 Bjerck Thomas Asker 00:58:07
         
         
  9 km K2 racer junior:      
1 Mathisen/Abelseth   Asker 00:46:43
         
         
  17 km tur damer:      
1 Sanni Tove Asker 01:44:49
         
         
  17 km tur herrer:      
1 Kvam Øystein Kongsberg 01:29:44
2 Gaarde Stein Asker 01:32:54
3 Omreng Per OKK 01:36:22
4 Traaset Jan Strand 01:40:37
5 Haavik Rolf ASK 01:48:43
         
         
  17 km hav:herrer      
1 Egernes Per Asker 01:41:16
2 Lian Bjørn Asker 01:48:17
3 Jørgensen Erik Asker 01:59:20
         
         
  17 km K2 tur mix:      
1 Bogen/Sørlie     01:19:37
2 Kongsgaarden/Aaby     01:27:50
         
         
  17 km K2 tur herrer:      
1 Berg/Slungård   Strand 01:19:04
         
         
  NC racer ungdom damer 9 km:      
1 Byhring Julie ASK 00:51:23
2 Øvergård Tone Alise ASK 00:51:36
3 Solberg Martine Bærum KK 00:53:02
4 Byhring Miriam ASK 00:54:23
         
         
  NC racer ungdom herrer 9 km:      
1 Øvergaard Thor Kristian ASK 00:48:45
2 Nordskar Gjermund Strand KK 00:48:46
3 Slettebakk Marius ASK 00:55:17
4 Foldin Frank Strand KK 01:33:45
         
         
  NC racer junior herrer 17 km:      
1 Speich Dag Espen Strand KK 01:26:25
2 Mo Kjetil OKK 01:32:48
3 Haaland Svein Magnus OKK 01:48:54
         
         
  NC Senior herrer 21km (Askerrunden + 4 km leangen)      
1 Rasmussen Einar Flekkefjord KK 01:36:28
2 Øvergaard John Tobias ASK 01:36:35
3 Ribe Peter Strand KK 01:37:05
4 Torjusen Yngve Moss KK 01:52:02
  Bentzen Eirik OKK dnf
         
         
  NC racer herrer H35-44: 17 km      
1 Petlund Sverre OKK 01:17:27
2 Winther Andersen Anders OKK 01:22:06
3 Nilsson Johnny OKK 01:31:00
4 Arvidsen Terje ASK 01:32:14
5 Solhaug Joh Einar ASK 01:33:36
         
         
  NC racer herrer H45-49: 17 km      
1 Remøe Gunnar Strand KK 01:21:11
2 Gram William OKK 01:22:09
3 Kvillum Geir Bærum KK 01:26:55
4 Due Lund Arve OKK 01:34:35
         
         
  NC racer herrer H50-59: 17 km      
1 Beck Tom H. OKK 01:25:31
2 Ongstad Erik OKK 01:27:40
3 Gunderson Olaf OKK 01:27:53
4 Kristoffersen Petter OKK 01:34:03
5 Johansen Johansen OKK 01:34:39
         
         
  NC racer herrer 60+ 17 km      
1 Langslet Øivind Tønsberg KK 01:25:22
2 Øritsland Nils Are OKK 01:27:22
3 Ulrichsen Peter Bærum KK 01:29:58
4 Brandt Tore OKK 01:32:57
5 Knai Steinar OKK 01:33:30
         
         
  NC racer damer 35+ 17km:      
1 Ofstad Kari OKK 01:30:23

Resultater Askerrunden "Reserve" 14.6 2003

         
K1 KVINNER 17 KM      
# NAVN KLUBB TID  
1 Anne Wahl OKK 01:26:55  
2 Trine Bruusgaard OKK 01:36:55  
         
K1 MENN UNDER 50 ÅR      
1 William Gram OKK 01:22:23  
2 Erik Ongstad OKK 01:22:29  
3 Jørgen Sørlie Asker 01:23:47  
4 Arve Due Lund OKK 01:27:27  
5 Stein Gaarde Asker 01:29:45  
6 Terje Arvidsen Asker 01:29:50  
7 Gaute Gåsmyr OKK 01:32:05  
         
K1 MENN 50+      
1 Peter Ulrichsen BKK 01:22:24  
2 Tom Beck OKK 01:23:43  
3 Oluf Gunderson OKK 01:26:40  
4 Steinar Knai Asker 01:29:07  
5 Tore Brandt OKK 01:29:10  
6 Dag Norum OKK 01:30:33  
         
K2 17 KM      
1 Torunn Sørlie/Jan Petter Bogen OKK 01:21:48  
2 Thor Kristian Øvergaard/Rune Aaby Asker 01:33:46  

Resultater fra Askerrunden 23/8-2003

       
Plass Navn Klubb Tid  
         
  Junior 17 km      
1 Øystein Andraessen Tønsberg KK 01:29:41  
2 Thor Kristian Øvergaard ASK 01:38:09  
3 Julie Byhring ASK 01:46:40  
         
  Damer 17 km      
1 Trine Brusgaard OKK 01:36:26  
         
  Herrer racer 17 km      
1 Jostein Langsleth Tønsberg KK 01:14:55  
2 Øystein Kvam Kongsberg KK 01:18:48  
3 Morten Hansen Njørd 01:21:21  
         
  Herrer tur senior 17 km      
1 John Tobias Øvergaard ASK 01:18:47  
2 Eirik Bentzen OKK 01:23:13  
3 Fredrikk Fongen OKK 01:25:15  
4 Gaute Gåsmyr OKK 01:33:29  
         
  Herrer tur 40+ 17 km      
1 William Gram OKK 01:20:43  
2 Jørgen Sørlie ASK 01:23:18  
3 Eilif Andreassen Tønsberg KK 01:28:05  
4 Ivar Røed Tønsberg KK 01:30:02  
5 Arve Due Lund OKK 01:31:10  
6 Knut Øvergaard ASK 01:36:33  
7 Pål Aubert ASK 01:46:53  
         
  Herrer tur 50+ 17 km      
1 Tom Beck OKK 01:28:08  
2 Oluf Gunderson OKK 01:28:19  
3 Aslak Skum Kongsberg KK 01:29:49  
4 Petter Kristoffersen OKK 01:29:52  
5 Per Omeng OKK 01:30:03  
6 Dag Norum OKK 01:31:26  
         
  Herrer tur 60+ 17 km      
1 Erik Borchgrevink Tønsberg KK 01:23:19  
2 Peter Ulrichsen BKK 01:25:06  
3 Nils Are Øritsland OKK 01:25:11  
4 Knut Adler OKK 01:28:20  
5 Øyvind Langslet Tønsberg KK 01:29:42  
6 Tore Brandt OKK 01:30:01  
7 Steinar Knai ASK 01:30:13  
8 Ferdinand Johansen OKK 01:36:32  
9 Jan Gudbrandsen BKK 01:38:24  
         
  Herrer hav 17 km      
1 Lars Jorde ASK 01:45:47  
2 Per Egeness ASK 01:46:17  
3 Bjørn Lian ASK 01:47:24  
         
  K2 mix 17 km      
1 Torunn Sørlie/ Jan Petter Bogen OKK 01:20:49  
2 Sigrid Marie Seim/Gunnar Berg Strand KK 01:27:37  
3 Terje Arvidsen/Margrete Arvidsen ASK 01:35:49  
         
  Junior 9 km      
1 Tone Øvergaard ASK 00:56:11  
2 Marius Slettebakk ASK 01:02:20  
         
  K2 Junior 9 km      
1 Terje Utne/Kjetil Mo OKK 00:45:05  
2 Håkon R. / Aleksander S. OKK 00:52:15  
         
  K2 mix Junior 9 km      
1 Edin Abelseth / Miriam Byhring ASK 00:57:54  
         
  Damer 9 km      
1 Else Haavik ASK 01:10:20  
2 Irena Kvam Kongsberg KK 01:10:21  
         
  Herrer 9 km      
1 Clive Jones Strand KK 00:44:55  
2 Øystein Hillestad Strand KK 00:52:21  
3 Kåre Branting ASK 01:01:01  
4 Jann Kåre Slettebakk ASK 01:02:28  
5 Bent Koksvik ASK 01:04:14  
6 Ola Offenberg ASK 01:05:15  

Asker Runden 2002

     
     
Startnr Navn Anvendt tid Klubb Plass
     
Herrer Lang runde < 50 år    
  William Gram 01:20:29 OKK 1
  Eivind Sørlie 01:20:31 OKK 2
  Geir Kvillum 01:23:40 BKK 3
  Jørgen Sørlie 01:24:06 ASK 4
  Jonny Nilsson 01:28:26 OKK 5
  Terje Arvidsen 01:29:40 ASK 6
  Petter Kristoffersen 01:29:42 OKK 7
  Frode Solheim 01:31:26 ASK 8
  Aslak Skum 01:31:59 Kongsberg 9
  Gaute Gåsemyr 01:32:00 OKK 10
  Knut Øvergaard 01:40:58 ASK 11
  Roger Kristoffersen 01:50:39 ASK 12
  Svein Granerud 02:23:00 ASK 13
     
Damer Lang runde    
  Trine Brusgaard 01:35:39 OKK 1
     
Herrer Lang runde > 50 år    
  Peter Ulrichsen 01:23:41 BKK 1
  Tom Beck 01:23:51 OKK 2
  Øivind Langslett 01:26:30 TKK 3
  Tore Brandt 01:27:56 OKK 4
  Steinar Knai 01:29:18 ASK 5
  Rolf Haavik 01:39:06 ASK 6
     
Herrer K1 Racer Lang runde    
  John Tobias Øvergaard 01:16:19 ASK 1
  Knut Østbye 01:16:20 BKK 2
  Gunnar Remøe 01:16:51 Strand 3
  Clive Jones 01:18:14 Strand 4
  Morten Hansen 01:20:01 Njørd 5
  Jan Wigaard 01:21:38 OKK 6
  Hauke Kepp 01:25:48 ASK 7
   
Mix K2 Lang runde    
  Torunn Sørlie/ Jan Petter Bogen 01:19:19 OKK 1
  Siri Kongsgaarden/ Rune Aaby 01:25:40 ASK 2
     
K1 Hav Lang runde    
  Ivar Rød 01:39:05 TKK 1
  Lars Jorde 01:40:18 ASK 2
  Bjørn Lian 01:48:30 ASK 3
     
K1 Herrer Kort runde    
  Jan Gudbransen 00:52:06 BKK 1
  Odd Anders Nilsen 00:56:50   2
  Robert Parsons 00:57:46 ASK 3
     
K1 Gutt Kort runde    
  Tor Kristian Øvergaard 01:03:29 ASK 1
     
K1 Damer Kort Runde    
  Gry Gjelsvik 01:05:29 ASK 1
     
Mix K2 Kort runde    
  Francis & Arild Pedersen 00:46:56 Sylling IL 1

Asker Runden 2001

       
         
Startnr Navn Anvendt tid Klubb Plass
         
K1 Tur Lang runde  17 km        
  Geir Kvillum 01:26:01 BKK 1
  William Gram 01:26:03 OKK 2
  Tom Beck 01:26:12 OKK 3
  Petter Kristoffersen 01:30:47 OKK 4
 

Tore Brandt

01:30:48 OKK  5
 

Jørgen Sørlie

 01:32:50 ASK  6
  Terje Arvidsen 01:33:23 ASK 7
  Stein Gaarde 01:33:27 ASK 8
  Steinar Knai 01:38:00 ASK 9
  Rune Aaby  01:40:13 ASK 10
  Rolf Haavik  01:41:00 ASK 11
  Siri Kongsgaarden 01:46:47 ASK 12
  Gaute Gåsemyr 01:48:00 OKK 13
  Per Egeness 01:49:55 ASK 14
         
         
         
 K2 Tur Lang runde 17 km        
169 Øystein Ree/ Sverre Pettlund 01:19:51 ASK/OKK 1
163

Eivind Sørlie/ Sølve Skjeie

01:19:55

OKK

 2
162 Torunn Sørlie/ Jan Petter Bogen 01:20:55 OKK 3
         
K1 Junior  Kort løype 4 km        
168 Jonas Soot 00:25:00 Sylling IL 1
170 Kristian Sand Finstad 00:25:42 ASK 2
         
K1 Trim Kort runde 9 km        
161 Gry Gjelsvik 1:09:10 ASK 1
         
K2  Kort runde 9 km        
167 Frances Lutken/ Arild Pedersen 00:50:10 Sylling IL 1

Asker Runden 2000

       
         
Startnr Navn Anvendt tid Klubb Plass
         
Herrer Lang runde 36-49 år        
150 Arve Due Lund 01:25:20 OKK 1
152 Petter Kristoffersen 01:28:06 OKK 2
168 Terje Arvidsen 01:31:06 ASK 3
167 Frode Solheim 01:31:36 ASK 4
         
Herrer Lang runde 50-59 år        
161 Peter Ulrichsen 01:23:59 BKK 1
151 Tom Beck 01:24:13 OKK 2
171 Arvid Flagestad 01:34:39 ASK 3
         
Herrer Lang runde 60+ år        
156 Nils Øritsland 01:24:01 OKK 1
158 Tore Brandt 01:25:18 OKK 2
158 Jan Gudbrandsen 01:31:37 ASK 3
166 Rolf Haavik 01:40:44 ASK 4
         
Herrer K1 Racer Lang runde        
162 Knut Østbye 01:16:25 BKK 1
165 John Tobias Øvergaard 01:16:26 ASK 2
170 Clive Jones 01:16:30 Strand 3
154 Gunnar Remøe 01:17:08 Strand 4
         
Mix K2 Lang runde        
153 Sørlie/Bogen 01:18:33 OKK 1
         
K1 Junior Racer Lang runde        
159 Hauke Kepp 01:32:50 ASK 1
         
K1 Junior Racer Kort runde        
160 Eirik Berteig 00:54:44 ASK 1
162 Marius Bjerke 00:59:48 ASK 2
         
K1 Herrer Kort runde        
169 Rune Aaby 00:55:17 ASK 1
155 Ola Krøtø 00:55:26 ASK 2
         
Damer Lang Runde        
163 Marita Lindtner 01:21:00 Farsund 1

 

Asker Runden 1999

     
     
Startnr Navn Anvendt tid Klubb Plass
     
Herrer Lang runde 36-49 år    
161 Eivind Sørlie 01:23:13 OKK  
169 Wiliam Gram 01:25:24 OKK  
153 Terje Arvidsen 01:35:26 ASK  
170 Frode Solheim 01:36:03 ASK  
     
Herrer Lang runde 50-59 år    
163 Peter Ulrichsen 01:23:14 BKK  
150 Kjell Winter 01:27:32 OKK  
166 Harald H. Erichsen 01:45:05 ASK  
     
Herrer Lang runde 60+ år    
159 Knut Adeler 01:25:22 OKK  
157 Tore Brandt 01:25:25 OKK  
151 Jan Gudbrandsen 01:36:08 ASK  
156 Rolf Haavik 01:46:41 ASK  
     
Herrer K1 Racer Lang runde    
167 Clive Jones 01:15:32 SKK  
164 Eirik Bentzen 01:16:27 OKK  
154 John Tobias Øvergaard 01:20:16 ASK  
162 Knut Østbye 01:20:18 BKK  
     
Herrer K2 Lang runde    
168 Birger Bjøland/ Even Mollan 01:17:50 BKK  
     
Hav      
160 Kjetil Samuelsen 01:48:11 ASK  
     
K1 Junior Racer Kort runde    
158 Hauke Kepp 00:55:52 ASK  
     
K1 Herrer Kort runde    
152 Ola Krøtøe 00:59:48 ASK  
155 Kåre Branting 01:00:56 ASK  
     
Damer Kort Runde    
165 Chris Bratberg

Asker Runden 1998

           
       
Startnr Navn Alder Anvendt tid K/L   Klubb Plass
       
Herrer Lang runde 40-50      
155 Stein Gaarde 43 01.32.36 Lang H Oslo 1  
119 Per Israelsson 43 01.45.19 Lang H Asker 2  
       
Herrer Lang runde 50-60      
114 Tom Beck 51 1.24.18.01 Lang H Oslo 1  
150 Njål A Øritsland 58 1.24.18.02 Lang H Oslo 2  
113 Tore Brandt 57 01.24.30 Lang H Oslo 3  
116 Tore Berger 50+ 01.31.07 Lang H Asker 4  
169 Harald Erichsen 58 01.45.32 Lang H Asker 5  
       
Herrer Lang runde 60+      
100 Jan Guldbrandsen 60+ 01.31.42 Lang H Asker 1  
108 Rolf Haavik 70+ 01.38.51 Lang H Asker 2  
 
       
Herrer K1 Racer Lang runde      
154 John Tobias Øvergaard 19 1.23.11 Lang H Asker 1  
109 Erik Ognstad 45 1.23.41 Lang H Oslo 2  
 
       
Damer K2 Lang runde      
153 Olsen + Lindtner 20 + 01.14.17 K2 Lang D Bærum 1  
       
Herrer K2      
106 A. Pedersen + Melgård   01.14.23 K2 Lang H Sylling 1  
       
Damer K1 Lang runde      
151 Rebekka Lind 21   K1 Lang D Asker 1  
       
Hav        
  Geir Løken   1.53.47 Hav H Asker 1  
       
K1 Junior Hvalskjær      
103 Ole G.Fuglerud   15.16 K1 Junior H J Sylling 1  
       
K1 Junior Racer Kort runde      
168 Hauke Kepp   54.47 K1 Junior J Asker 1 R
117 Marius Gløersen   01.04.1920 K1 Junior J Asker 2 R
       
K1 Junior Turbåt Kort runde    
105 Kennet Kristiansen   01.03.1921 K1 Junior J Sylling 1  
104 Arne M. Moen   01.03.1947 K1 Junior J Sylling 2  
       
K2 Damer Kort runde      
107 Suzanne og Benedicte   57.58 K2 Kort D Sylling 1  
       
K1 Herrer Kort runde      
102 J.J.V.Nilsen 47 52.45 K1 H Sylling 1  
159 Jan Eggen 49 53.26 K1 H Asker 2  
152 Marve Lind 70+ 56.26 K1 H Bærum 3  
115 Ola Krøtø 45 58.46 K1 H Asker 4  
118 Einar Gløersen 39 01.03.1951 K1 H Asker 5  
149 Tor Langeland 49 01.00.04 K1 H Sylling 6  
     
Damer Kort Runde      
158 Skjoldvor Fjellvær 46 01.01.2008 D Kort D Asker 1  
101 Chris Brattberg 60 01.04.1949 D Kort D Asker 2  
120 Janne AA. Andersen 60 01.08.2002 D Kort D Asker 3  
157 Marianne Liberg 45 01.09.2014 D Kort D Asker 4  
156 Ellen Farris 52 01.10.2018 D Kort D Asker 5