Kontaktinformasjon administrasjonen:

Telefon 66 76 11 00 mandag - torsdag kl. 09.00 - kl. 15.00
Postadresse Kirkeveien 221, 1383 Asker  
Besøksadresse Kirkeveien 221, 1383 ASKER kontortid hverdager kl. 08.00 - kl. 16.00
Klubbhuset Tilsynsvakt  mandag - torsdag kl. 16.00 - kl. 22.00
    fredag kl. 16.00 - kl. 19.30

Bankkonto HS: 9497.05.22950
Bankkonto Anlegg: 9497.05.13633
Org. nummer: 975 820 645
E-post: kontoret@asker-skiklubb.no
Hjemmeside: www.asker-skiklubb.no
Facebook
Twitter: @askerskiklubb



Administrasjonen:

Funksjon Navn E-post Telefon
Daglig leder Eva Sunde Scheel eva.sunde.scheel@asker-skiklubb.no 91577323
Prosjektleder Svein Granerud svein@asker-skiklubb.no 48270380
Medlems-/Web-ansvarlig Espen Jahren kontoret@asker-skiklubb.no 66761100 (man - tor 9 - 15)
Regnskap Sølvi Dahl regnskap@asker-skiklubb.no 90069274
Driftsleder Rune Singstad rune.singstad@asker-skiklubb.no 95054811
Driftsassistent/Tilsynsvakt Akbar Morady akbar@asker-skiklubb.no 45572495

 

Utleie:

Utleie Navn E-post
Utleie Føyka Rune Singstad rune.singstad@asker-skiklubb.no
Utleie Vestlia Espen Jahren vestlia@asker-skiklubb.no

 

Arrangementer:

Arrangement E-post
Askeladden askeladden@asker-skiklubb.no
Vester-Gyllen vestergyllen@asker-skiklubb.no


Klubbavisen:

Innhold E-post
Innlegg/bilder m.v. klubbavisa@asker-skiklubb.no

 

Styret 2015/2016:

Funksjon Navn E-post Telefon
Formann Steinar Bustad  formann@asker-skiklubb.no 91136727
Nestformann Didrik von Hafenbrädl styremedlem.ask@hafenbradl.com
Hovedkasserer Margaret Gjertsen eigjert@online.no  
Styremedlem Merete K. Bøe meretekristin.boe@gmail.com  
Styremedlem Halvard Kverne hk@selvaagbolig.no   
Styremedlem Morten Wolmer  morten.wolmer@epofil.no   
Styremedlem Kristian Kalager  kristian.kalager@capgemini.com  
Styremedlem Ine Aune  ine.aune@gmail.com 
Varamedlem Helga Brun kveldspsykolog@yahoo.no  
Varamedlem Eirik Frederiksen  eirik@flytteeksperten.no  

Hovedstyret 2016/20176:
Hovedstyret består av Styret og gruppelederne i alle idrettsgruppene.
Alle idrettsgruppene nås med gruppenavn@asker-skiklubb.no (eks. langrenn@asker-skiklubb.no)

Møte- og talerett i Hovedstyret har:

  • Rådet v/formannen
  • Kara-gruppa v/leder
  • Vestlia v/leder
  • Asker Fotball v/formannen

Asker Skiklubbs anlegg på Føyka:
Asker Skiklubbs anlegg består av:

  • Klubbhuset
  • Grusbanen (fotball sommer, skøyter vinter)
  • Stadion med friidrettsanlegg
  • Kunstgressbanen
  • Grøntarealene i Askerparken samt
  • Parkeringsarealene på Føyka.

I tillegg sorterer driften av Kajakkhuset, orienteringskartene og Vestlia under styret, men alle disse enhetene har egne driftsorganisasjoner.